Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! kuues number ilmunud

15.08.2018
Autor: Maret Kommer
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2018. aasta kuuenda numbri fookuses on traditsiooniliselt jälle Naiskodukaitse ning kõik sellega seonduv.

Käesolevas väljaandes räägib aasta Naiskodukaitsja Mare Kirr, kuidas ja miks ta organisatsiooniga liitus ning mis teda selle juures pärast pikka vabatahtliku tegevust endiselt kõige rohkem paelub..
 
Lisaks küsime Marina Kaljurannalt, kuidas on möödunud tema aasta Naiskodukaitses, vaatame, milliseid muudatusi toob kaasa uuenenud baasväljaõpe ning kaeme, kuidas karastub välikokk.
 
Peale selle testib Kaitse Kodu! toimetus, kuidas välitingimustes mööda saata öö, kui telki parasjagu käepärast pole; külastab Jõgeval asuvat militaarmuuseumit ning uurib, mida ette võtta rästikuhammustuse korral.
 
Kaitse Kodu! kuuenda numbri videolugudes heidetakse pilk peale nii tänavu Jõgevamaal peetud admiral Pitka luurevõistlusele kui ka üha enam populaarsust koguvale SRA-laskmisele. Pane neile pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalis.
 
Ajakiri leitav nii veebis  kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.