Teksti suurus:
A A A

Maleva pealikud

Harju maleva pealikud alates 9. august 1990
9. august 1990 - 19. august 1991 Manivald Kasepõld
19. august 1991 - 16. juuli 1992 kapten Kalev Ots
16. juuli 1992 - 11. mai 1993 Aivar Madison
11.mai 1993 - 21. juuli 1997 kapten Ülo Ostumaa
21. juuli 1997 - 23. mai 2002 leitnant Andres Sikka
 
24. maist 2002 kuni juuni 2014 kol-ltn Urmas Susi

(foto autor: Saarte Hääl)
18. august 2014- 08.august 2016 kol-ltn Gunnar Havi